Restauracja Maiko Sushi Wrocław

Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Nidzka nazwa:
Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Nidzki NIP:
8952208189
Nidzki Regon:
384040559
Nidzka kategoria:
Nidzki opis:

Maiko Sushi to restauracja z Wrocławia, której lokal znajduje się przy ulicy Zakładowej 20F, posiadająca w swojej ofercie bogatą gamę potraw kuchni orientalnej. Specjalizacją zakładu jest serwowanie dań prawdziwej kuchni japońskiej, a więc przede wszystkim różnych rodzajów sushi. W menu restauracji znaleźć można maki, futomaki, uramaki, california roll, oyomaki, nigri i inne. Sushi jest także sprzedawane w zestawach.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

Lokal oferuje również potrawy z innych kategorii, a wśród nich zupy, sałatki, pierożki, dania na lunch, tatary, krewetki, desery i wiele innych. Zamawiając danie na lunch, klient ma do wyboru zupę lub sałatkę, a także jeden z 6 rodzajów rolek różniących się farszem.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

Restauracja zajmuje się również sprzedażą zestawów obiadowych. Na stronie zakładu znaleźć można codziennie aktualizowaną ofertę dnia oraz aktualne promocje cenowe. Zamówione potrawy mogą zostać również dostarczone przez firmę pod wskazany adres. Cena dostawy jest zależna od odległości miejsca docelowego od lokalu.

Restauracja Maiko Sushi

Nidzkie miejsce:
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Nidzki telefon:
722770770
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław