Skup aut Wrocław – firma Auto GTA

Skup aut Wrocław – firma Auto GTA
Nidzka nazwa:
Skup aut Wrocław – firma Auto GTA
Nidzki NIP:
8951876724
Nidzki Regon:
020742967
Nidzka kategoria:
Nidzki opis:

Firma Auto GTA jest renomowanym skupem samochodów, który działa we Wrocławiu oraz w całym województwie dolnośląskim. Firma oferuje swoim klientom atrakcyjne wyceny skupowanych samochodów, doskonałą obsługę, praktyczne wsparcie podczas odbioru auta i możliwość dojazdu do domu klienta w celu wykonania wyceny i odebrania pojazdu.

Auto GTA skupuje zarówno auta nowe, starsze, jak i te, które nadają się już tylko do złomowania, kasacji i demontażu. Wszystkich wycen pojazdów dokonują doświadczeni pracownicy skupu aut, którzy kierują się nie tylko stanem technicznym auta i jego sprawnością, ale i chęcią zaoferowania klientowi jak najlepszej ceny.

Auto kupowane są za gotówkę, dzięki czemu właściciele pojazdów dostają pieniądze od razu do ręki i nie muszą oczekiwać na przelewy, zwłaszcza, gdy znajdują się w sytuacji, w której gotówka jest im pilnie potrzebna. Aby przekazać auto do wyceny w skupie samochodów Auto GTA wystarczy wypełnić formularz wyceny na stronie internetowej lub skontaktować się ze sprzedawcami telefonicznie.

Nidzkie miejsce:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Nidzki telefon:
730117117
Nidzkie www: