Centrum rehabilitacyjne MF Fizjoterapia Wrocław

Centrum rehabilitacyjne MF Fizjoterapia Wrocław
Nidzki opis

MF Fizjoterapia to specjalistyczne centrum medyczne we Wrocławiu, świadczące usługi z zakresu fizjoterapii dzieci i dorosłych. Wykwalifikowani specjaliści prowadzą indywidualne terapie w gabinetach wyposażonych w wysokiej klasy, fachowe sprzęty niezbędne do pracy z pacjentami.

Wyróżnia nas holistyczne podejście do pacjenta, a leczenie poprzedzone jest kompleksową diagnostyką. W zależności od potrzeb, dla poprawy zdrowia naszych pacjentów wykorzystujemy zróżnicowane metody pracy: terapia indywidualna, terapia tkanek miękkich, fizykoterapia, trening funkcjonalny, masaże, drenaż limfatyczny, korekcję wad postawy a także kinesology i taping. Zajmujemy się również rehabilitacją i fizjoterapią sportową, prowadzimy zawodników sportowych pomagając im przezwyciężyć urazy wynikające z uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz polepszać wyniki sportowe.

Oprócz profesjonalnej fizjoterapii, w naszym centrum medycznym znajdują się również gabinety lekarskie: hepatologii, logopedii, neurologii osób dorosłych i dzieci, ortopedii, osteopatii a także od niedawna laryngologii. Laryngolog podejmuje się diagnostyki i profilaktyki chorób uszu, nosa, krtani, zatok i gardła. Informacje o tym, jak wygląda wizyta u laryngologa oraz jak się do niej najlepiej przygotować, dostępne są na naszej stronie.

W centrum medycznym MF Fizjoterapia we Wrocławiu (Krzyki) w przyjazny i dogodny sposób można zapisywać się na wizyty fizjoterapeutyczne oraz do gabinetów specjalistycznych. Zapisy możliwe są drogą telefoniczną, mailową a także poprzez portal Znany Lekarz.

MF Fizjoterapia

Nidzki Regon
021176990
Nidzki NIP
8851573556
Nidzkie miejsce
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Nidzki telefon
717575923
Nidzkie www
Nidzka kategoria
  • Centrum rehabilitacyjne MF Fizjoterapia Wrocław