Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu

Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu
Nidzki opis

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to kompleksowa rehabilitacja i fizjoterapia we Wrocławiu. Przychodnia jest profesjonalną placówką, która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Do zabiegów wykorzystywane są innowacyjne sprzętu oraz najnowsze metody leczenie. W tej sposób rehabilitacja przebiega sprawnie i pacjenci mogą szybciej cieszyć się powrotem do pełnej sprawności fizycznej.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Fizjoterapeuci i rehabilitacji służą poradą i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Specjaliście z przychodni Gawłowska stale poszerzają swoje kompetencje, dzięki temu są w stanie zapewnić najlepsze metody leczenie i opiekę na najwyższym poziomie.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Współpracując z przychodnią Centrum Rehabilitacji Gawłowska, pacjenci mają pewność, że są w wykwalifikowanych rękach specjalistów. Personel dba o dobre samopoczucie pacjentów, ponieważ tylko w przyjaznej atmosferze i pozytywne nastawienie mogą przynieść oczekiwane efekty rehabilitacji. Placówka zlokalizowana jest we Wrocławiu na ulicy Piłsudskiego 84A.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Nidzki Regon
363264255
Nidzki NIP
8981153108
Nidzkie miejsce
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Nidzki telefon
663025800
Nidzka kategoria
  • Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu
  • Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu