Proterapeutica – gabinet psychologiczny we Wrocławiu

Proterapeutica – gabinet psychologiczny we Wrocławiu
Nidzki opis

Poradnia psychologiczna Proterapeutica zajmuje się pomocą psychiatryczną, psychologiczną i logopedyczną, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Założycielki poradni posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów, z różnymi problemami zdrowia psychicznego. Zatrudnieni w poradni specjaliści, są jednymi z najlepszych we Wrocławiu, świadczą o tym bardzo dobre opinie pacjentów.

Psycholog Małgorzata Kuzyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Terapeuci na bieżąco się szkolą i doskonalą swoje umiejętności, które są potwierdzone certyfikatami. Poradnia realizuje pomoc z zakresu zaburzeń takich jak: awersja seksualna, kłótnie w związku, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowościowe, zaburzenia snu, depresja poporodowa, zdrada w związku, żałoba, czy ortoreksja.

Psycholog Maria Kołczyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Proterapeutica prowadzi także, terapie dla par w kryzysie, z pomocą doświadczonego seksuologa. Psycholodzy i psychoterapeuci pomagają także dzieciom i młodzieży w rozwiązywaniu problemów związanych z okresem dojrzewania, ale także pomoc mogą uzyskać rodzice, którzy borykają się z trudnościami rodzicielskimi.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Nidzki Regon
362700702
Nidzki NIP
8961399071
Nidzkie miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Nidzki telefon
663875291
Nidzkie www
Nidzka kategoria
  • Proterapeutica – gabinet psychologiczny we Wrocławiu
  • Proterapeutica – gabinet psychologiczny we Wrocławiu